bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tutaj możesz kupić rośliny od innych partnerów lub ponownie sprzedać własne rośliny Invest in Cannabis - Oznacza to, że rośliny mają wartość odsprzedaży w dowolnym momencie i można je w dowolnym momencie sprzedać innym zainteresowanym stronom ze społeczności.


włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański,
W ten sposób można sprzedawać i wymieniać własne rośliny innym zainteresowanym stronom na tym centrum handlowym / rynku.: Drugą opcją jest kupowanie ich roślin od innych partnerów - możliwa jest zarówno sprzedaż, jak i kupno CBD, THC, Grow Polska, Poland
polski, Polish - Polska,
Do domu - CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tutaj możesz kupić rośliny od innych partnerów lub ponownie sprzedać własne rośliny Strona docelowa Cannerald - CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tutaj możesz kupić rośliny od innych partnerów lub ponownie sprzedać własne rośliny
Nahrungsergaenzung kaufen

Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter bestellen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter Direktvertrieb

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Kaufen

Website Tracking

+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   


+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   Rynek

Tutaj możesz kupić rośliny od innych partnerów lub sprzedać własne rośliny

Każdy partner, który posiada rośliny w jednym z growroomów (nie rośliny przed sprzedażą), może oferować swoje rośliny do sprzedaży na targu. Oznacza to, że rośliny mają wartość odsprzedaży i mogą być sprzedawane innym zainteresowanym stronom ze społeczności.
Rynek oferuje partnerom możliwość bezpośredniego zakupu roślin - bez konieczności czekania na fazę przedsprzedażową.

Wszystkie rośliny, które są notowane na rynku, pochodzą z już działających growroomów.

Jak działa zakup?
Po zakupie rośliny na targu, pieniądze należy przesłać bezpośrednio do sprzedawcy. Nie możesz zapłacić saldem konta CannerGrow. Po otrzymaniu pieniędzy właściciel zakładu musi potwierdzić otrzymanie płatności. CannerGrow nie może zabezpieczać pieniędzy jako pośrednik. Jednak w przypadku oszustwa CannerGrow zablokuje zakład i spróbuje rozwiązać sprawę.

Jakie są warunki sprzedaży rośliny?
 • Sprzedawać lub kupować można tylko 3-gwiazdkowe rośliny.
 • Rośliny muszą przejść co najmniej 3 cykle wzrostu.
 • Każdy sprzedawca może samodzielnie określić cenę sprzedaży.
 • Kupno / sprzedaż odbywa się pomiędzy kupującym a sprzedającym (sprzedaż prywatna).
 • Nie ma bezpośrednich prowizji dla upline, ponieważ prowizja od sprzedaży została już zapłacona za rośliny i jest to sprzedaż prywatna.
 • Przyszłe prowizje za zbiory będą wypłacane nowemu właścicielowi.
 • Kiedy ktoś wprowadzi swoje rośliny na rynek, zbiory nie zostaną podzielone na bieżący cykl wzrostu, w którym się znajdują.
 • Cenę sprzedaży można zapłacić w BitCoin lub przelewem bankowym. Sprzedawca decyduje, czy zaakceptować tylko jedną z dwóch opcji płatności, czy też obie. Łatwo to zauważyć na rynku.
 • Zarówno sprzedający, jak i kupujący muszą zostać zweryfikowani na poziomie 2 dla transakcji bankowych (nie dla transakcji Bitcoin).
 • Możesz użyć maksymalnie 1 rośliny na raz.
 • Możesz kupić tylko tyle roślin od innych partnerów na rynku, ile kupiłeś od firmy.


Kiedy zaczyna się cykl wzrostu rośliny kupionej na targu?
Obecny trwający wzrost zostanie zatrzymany dla tej rośliny. Pierwszy wzrost rozpoczyna się po obecnym cyklu wzrostu. Zależy to od aktualnego stanu wzrostu i może zająć od 1 do 3 miesięcy.

Czy są jakieś ukryte opłaty za transakcję?
Nie ma żadnych ukrytych opłat ani dla kupującego, ani dla sprzedającego. Jedyną rzeczą jest to, że obecny wzrost zostanie anulowany i będziesz musiał poczekać na kolejny początek wzrostu w pomieszczeniu, w którym znajduje się zakupiona roślina.

Za pomocą ukrytej oceny zaufania:
Istnieje ukryty wskaźnik zaufania, który spada, jeśli nie zapłacisz za zakupioną roślinę lub jeśli nie zweryfikujesz sprzedanej rośliny po otrzymaniu pieniędzy. Niski wynik zaufania może prowadzić do ograniczeń rynkowych.

CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tutaj możesz kupić rośliny od innych partnerów lub ponownie sprzedać własne rośliny - Kupno i sprzedaż - na rynku każdy partner ma możliwość wyjścia w dowolnym momencie i sprzedaży swoich roślin. Zainteresowane osoby, które chcą dostać się bezpośrednio i nie chcą czekać na przedsprzedaż, z pewnością są gotowe do natychmiastowego zakupu oferowanych roślin.


CannerGrow -polski, Polish - Poland, Polska, Poland
Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
polski - cannabis participation
polski - cannabis business
polski - Unlocking the potential of your Crypto
Unlocking the potential of your Crypto

Cannerald, We grow for you (CannerGrow, CannerRec and CannerMed) :Każdy partner, który posiada rośliny premium w jednym z growroomów (nie rośliny przed sprzedażą), może oferować swoje rośliny do sprzedaży na rynku. - Centrum handlowe oferuje zainteresowanym partnerom Cannerald możliwość bezpośredniego zakupu roślin, bez konieczności czekania na fazę przedsprzedażową - handel, kupno i sprzedaż. : CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tutaj możesz kupić rośliny od innych partnerów lub ponownie sprzedać własne rośliny !


polski, Polish - Poland, Polska, Poland
/ Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Rynek CannerGrow to platforma handlowa do kupowania i sprzedaży istniejących roślin konopi. Partnerzy mogą tu handlować i kupować od innych partnerów lub ponownie sprzedawać własne rośliny.