bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
CannerGrow Plant Purchase - Kupuj rośliny konopi. Ceny, koszty, zysk i jak inwestować. Jaki powrót? Invest in Cannabis - Po sprzedaniu zbiorów swojej rośliny konopi na boisku zarabiasz 50% zysków ze zbiorów i otrzymujesz nową roślinę na całe życie.


włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański,
Fantastyczne zwroty dzięki inwestowaniu na miliardowym rynku konopi. Weź udział w tym genialnym ekosystemie, kupując własną roślinę w Szwajcarii. Przyszły gigantyczny wolumen rynku medycznej marihuany. Informacje o kosztach, cenach i zyskach.: Model biznesowy Cannerald jest bardzo prosty: kup konopie / miejsce na roślinę. Firma zajmie się resztą. Po sprzedaży kwiatów konopi otrzymuje się 50% zysku. CBD, THC, Grow Polska, Poland
polski, Polish - Polska,
Do domu - CannerGrow Plant Purchase - Kupuj rośliny konopi. Ceny, koszty, zysk i jak inwestować. Jaki powrót? Strona docelowa Cannerald - CannerGrow Plant Purchase - Kupuj rośliny konopi. Ceny, koszty, zysk i jak inwestować. Jaki powrót?
Nahrungsergaenzung kaufen

Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter bestellen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter Direktvertrieb

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Kaufen

Website Tracking

+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   


+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   Zakup roślin

Czy chcesz być częścią branży konopi indyjskich i posiadać własne rośliny fizyczne? Dzięki CannerGrow, Cannerald ma dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Cannerald jest szwajcarską firmą zajmującą się badaniami i produkcją konopi indyjskich i jest w trakcie tworzenia dodatkowych obiektów w Szwajcarii i Europie. CannerGrow to rewolucyjny ekosystem sprzedaży roślin konopi indyjskich. Dzięki CannerGrow możesz posiadać własne fizyczne rośliny marihuany w wysokiej jakości obiekcie wewnętrznym Cannerald i uzyskać wypłaty z rzeczywistego rynku.

Zarejestruj się w CannerGrow i możesz kupić miejsce na swoje rośliny w sekcji „Zakup roślin”. Zdecyduj, ile boisk / roślin chcesz i kup je za pomocą kilku kliknięć. Od teraz pozwól ekspertom pracować, gdy będziesz siedzieć i odpoczywać.

Po zbiorach otrzymujesz 50% plonu z każdej rośliny. Im więcej posiadasz roślin, tym więcej możesz zarobić.

  • Rośliny konopi są zbierane co 2-3 miesiące.*
  • Zakup tej usługi jest ważny dożywotnio.
  • Otrzymasz nową roślinę konopi za darmo po każdym zbiorze.
  • Wiodące na rynku firmy badawcze i partnerskie umożliwiają Cannerald produkcję wysokiej jakości marihuany o 30% mniej wody i 40% mniej energii. Ta wiedza prowadzi do jeszcze lepszego zwrotu z inwestycji i najlepszej możliwej marihuany medycznej.
*) Perspektywy na 2022 r .: Dzieląc fazę wzrostu i fazy kwitnienia na różne pomieszczenia do uprawy, czas między zbiorami zostanie znacznie skrócony. Oznacza to, że można dodatkowo wyrównać 1-2 zbiory rocznie.

Zostań członkiem CannerGrow już dziś i zacznij czerpać korzyści z własnej rośliny.Jak kupić swoje stanowiska / rośliny
Najpierw wybierz liczbę stanowisk / roślin, które chcesz kupić.
Wydajność zbiorów jest określona przez CannerGrow jako realistyczna z 45 do 70 gramami na roślinę i optymistyczna z maksymalnie 75 gramami / rośliną.Jako metodę płatności możesz wybrać przelew BitCoin, depozyt bankowy lub płatność z kredytu na koncie (jeśli jest wystarczający)Cena za miejsce / zakład wynosi 2320 EUR plus VAT i opłata. Opłaty nie dotyczą płatności za pośrednictwem BitCoin ani płatności z salda konta.Każdy partner, który posiada rośliny w jednym z growroomów (nie rośliny przed sprzedażą), może oferować swoje rośliny do sprzedaży na targu.
Oznacza to, że rośliny mają wartość odsprzedaży i mogą być sprzedawane innym zainteresowanym stronom ze społeczności.
Rynek oferuje partnerom możliwość bezpośredniego zakupu roślin - bez konieczności czekania na fazę przedsprzedażową.


Pod nagłówkiem „Twoje rośliny” każda z Twoich roślin jest wymieniona z następującymi informacjami: Numer przydziału (etykieta), lokalizacja, nazwa pomieszczenia do uprawy, data zakupu i plon.
Status w różnych pokojach upraw jest udokumentowany na zapleczu kamerą na żywo.Popyt na rośliny jest obecnie tak duży, że CannerGrow jest w fazie przedsprzedażowej. Oznacza to, że: miejsca na rośliny, które są obecnie sprzedawane, są nadal w fazie konfiguracji i będą dostępne dopiero po rozpoczęciu uprawy. Informacje na temat obecnie rosnącego pokoju do uprawy znajdują się na „Pulpicie nawigacyjnym”.

Podział zbiorów
Dodatkowe koszty wynoszą obecnie 35 EUR na uprawę. Dodatkowe koszty to wynagrodzenia, prąd (wentylacja), czynsz, prąd (lampy), nawozy, dobra konsumpcyjne, bloki wełny mineralnej i woda.
Po odjęciu kosztów dodatkowych pozostały plon jest dzielony w proporcji 50/50 między właściciela rośliny i firmę.

Jaką cenę można uzyskać za żniwa?
Cannerald złożył wniosek o licencję GMP dla całego obiektu. Dzięki tej licencji firma jest upoważniona do sprzedaży bezpośrednio rządowi i firmom farmaceutycznym. Oczekuje się, że licencja zostanie otrzymana w 2022 r.
Ponadto szwajcarskie władze negocjują z Canneraldem specjalne pozwolenie na uprawę roślin THC. Z zamiarem uczynienia Szwajcarii mniej zależną od importu THC.
Sklepy mogą również osiągać wyższe zyski z kwiatów CBD w obszarze B2C (Business to Customer), ale nie będzie można sprzedać 100% zbiorów B2C.
  • 1,45-1,95 EUR / gram: cena B2B
  • 1,45-2,35 EUR / gram: mieszana cena B2B i B2C
  • 2,40-2,90 EUR / gram: cena GMP dla medycznego CBD
  • 2,60-3,60 EUR / gram: cena docelowa GMP dla THC medycznego *
  • 3,00–5,00 EUR / gram: cena B2C (symboliczna)
  • 4,20 EUR / gram: Kupując produkt w sklepie Cannerald i płacąc własnymi zbiorami. **

*) Perspektywy na 2022 r .: CannerGrow planuje przekształcić wszystkie pomieszczenia do uprawy z roślin CBD na rośliny THC. Pomieszczenia czyste zostaną ustawione tak, aby możliwe było pakowanie do bezpośredniej dostawy do przemysłu farmaceutycznego. Warunkiem tego jest licencja GMP, która ma zostać przyznana w 2022 roku.

**) Jako właściciel rośliny możesz kupować produkty bezpośrednio ze swoich plonów. Umożliwia to promocyjną cenę na produkty sklepowe do ponad 50%! 1 g CBD odpowiada 4,20 EUR w naszym sklepie.

Kalkulator zbiorów
CannerGrow - obliczanie plonów dla różnych parametrów

Ogólne warunki sprzedaży (OWU).CannerGrow Plant Purchase - Kupuj rośliny konopi. Ceny, koszty, zysk i jak inwestować. Jaki powrót? - CannerGrow posiada wszystkie niezbędne licencje i zapewnia miejsce dla Twoich roślin. Ile kosztuje roślina? Jak inwestujesz, jaki zysk, jakie są koszty i ceny? Jaki zwrot możesz osiągnąć?


CannerGrow -polski, Polish - Poland, Polska, Poland
Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
polski - cannabis participation
polski - cannabis business
polski - Unlocking the potential of your Crypto
Unlocking the potential of your Crypto

Cannerald, We grow for you (CannerGrow, CannerRec and CannerMed) :CannerGrow wypłaca Ci 50% zysków ze zbiorów Twoich roślin konopi. Informacje o cenach, zwrotach, kosztach i inwestycjach. - Firma została założona w 2017 roku i jest szwajcarską firmą badawczą i produkcyjną w dziedzinie marihuany medycznej i przynosi zyski. : CannerGrow Plant Purchase - Kupuj rośliny konopi. Ceny, koszty, zysk i jak inwestować. Jaki powrót? !


polski, Polish - Poland, Polska, Poland
/ Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Kupowanie roślin, sprzedaż roślin - kupowanie cen, kosztów, zysków i inwestowanie w rośliny konopi w CannerGrow / Cannerald w ultranowoczesnych obiektach wewnętrznych w Szwajcarii z najwyższym zwrotem.