bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Nutze das POtential deiner Kryptowährungen
Website Tracking

+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   


+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   Program rekomendacji

Ze względu na wielki sukces i zadowolenie klientów Cannerald / CannerGrow oferuje teraz niewiążącą możliwość generowania dodatkowego dochodu na podstawie produktów.

Istnieją 2 stabilne sposoby na zarobienie więcej.
1.) Unilevel Compensation Plan (jednorazowa premia)
2.) Premia od dochodu rezydualnego

Są to 7-poziomowe plany premii i wynagrodzeń, które pozwalają uczestniczyć w ogólnym rozwoju systemu ekologicznego Cannerald / CannerGrow.


Cannerald / CannerGrow - 1.) Unilevel Compensation Plan (jednorazowa premia)

Jak działa Unilevel Compensation Plan?

W planie Unilevel otrzymujesz stały procent ze sprzedaży roślin na odpowiednim poziomie rekomendacji (generacji).

Przykład:
Zapraszasz swojego przyjaciela Johna, który następnie kupuje 5 stanowisk / roślin.
Jest na twoim poziomie rekomendacji 1, a ty dostajesz 7% każdego zakupu rośliny.
Teraz John zaprasza swoją dziewczynę Annę.
Anna stanie się teraz twoją rekomendacją poziomu 2, a ty nadal będziesz otrzymywać 5% zakupów roślin Anny

Trwa to do poziomu 7 z odpowiednimi 3%, 2%, 1%, 1% i 1%.Cannerald / CannerGrow - 2.) Premia od dochodu rezydualnego

Teraz spójrzmy na premię dochodu rezydualnego.

Rośliny konopi są zbierane co 2-3 miesiące. Ta premia daje procent każdej rośliny marihuany zebranej przez zespół na tych samych siedmiu poziomach. Zbiór zapewnia zatem pasywny dochód.

Przykład:
John, twoje zalecenie na poziomie 1 zawierało 5 roślin.
Po zebraniu otrzymasz 7% udziału w zyskach Johna.
John zaprosił Annę, więc Anna jest twoją rekomendacją na poziomie 2.
Po zebraniu roślin Anny otrzymasz 5% udziału Anny w zyskach.

Trwa to do poziomu 7 z odpowiednimi wartościami procentowymi 3%, 2%, 1%, 1% i 1%.
Dzięki temu planowi twoje możliwości wzrostu i dochodu są nieograniczone.Zacznij już dziś i skorzystaj z zarobków swojego zespołu w Cannerald / CannerGrow.

W Cannerald uczestniczysz w całym łańcuchu wartości firmy. To jest unikalne!