bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
CannerGrow vstupná stránka / webová stránka / zúženie predaja v 32 jazykoch - marketingový materiál na podporu budovania medzinárodného tímu Invest in Cannabis - Nie každý je na internete fit. Osobná vstupná stránka v ideálnom prípade poskytuje používateľovi presne informácie, ktoré hľadal. Pre vaše medzinárodné podnikanie je web viacjazyčný.


Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky,
Webová stránka zvyšuje záujem o produkt alebo informácie. Osobná vstupná stránka umožňuje používateľovi s najmenšou snahou získať správne informácie.: Základným cieľom vstupnej stránky je uspokojiť potreby klienta a vytvoriť alebo posilniť vhodný impulz akcie a podnietiť zákazníka k interakcii prostredníctvom webovej stránky. CBD, THC, Grow Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovensko,
Domov - CannerGrow vstupná stránka / webová stránka / zúženie predaja v 32 jazykoch - marketingový materiál na podporu budovania medzinárodného tímu Vstupná stránka Cannerald - CannerGrow vstupná stránka / webová stránka / zúženie predaja v 32 jazykoch - marketingový materiál na podporu budovania medzinárodného tímu
Website Tracking

Nastaviť webovú stránku CannerGrow + vstupnú stránku

Poskytujeme vám prispôsobené webové stránky (https://USERNAME.team-grow.info) a prispôsobené vstupné stránky (https://USERNAME.your-grow.com).


Táto webová stránka je k dispozícii v 32 jazykoch a spolu s odkazmi na pozvánku na Cannerald a vašimi údajmi. Máte tiež prístup k ďalším marketingovým materiálom (šablóny vizitiek pripravené pre tlač a bannery).

Webové stránky


Webové stránky
Vstupná stránka


Vstupná stránka
Jednorazový nastavovací poplatok je: 49.00 EUR (S DPH)

Stránky sa vytvoria po prijatí platby. Informujeme vás poštou, hneď ako budete môcť používať stránku.
Čiastku faktúry je možné uhradiť bankovým prevodom alebo prostredníctvom služby PayPal. Nezabudnite uviesť číslo faktúry, inak nemôžeme prideliť sumu!

Najskôr vyplňte formulár. Potom môžete požiadať o faktúru s informáciami o platbe.

  Príklad webovej stránky  

  Príklad vstupnej stránky  Zadajte svoje užívateľské meno na CannerGrow, ako aj svoje 3 pozývacie odkazy (registračná stránka, vstupná stránka a obchodný odkaz)
Zadajte iba personalizovanú časť 3 odkazov na pozvanie (posledných 6 znakov).

Vaše užívateľské meno na CannerGrow *
Vaša registračná stránka v CannerGrow *
https://cannergrow.com/r/
Vaša vstupná stránka v CannerGrow *
https://cannergrow.com/r/
Váš odkaz na obchod Cannerald *
https://cannergrow.com/r/

Vyberte si užívateľské meno.
Používateľské meno je tiež súčasťou vášho webu (https://USERNAME.team-grow.info) a vašej vstupnej stránky (https://USERNAME.your-grow.com).

užívateľské meno *
E - mail *


Fakturačná adresa:

spoločnosť

krstné meno *
priezvisko *
cesty *
poštové smerovacie číslo *
mesto *
krajiny *
telefón
fax
internet
skype*) Tieto polia musia byť vyplnené.

IS-R InternetServices-Reinders
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Телефон: +49 15782248200
Е-маил [email protected]
Скипе: marion.reinders2

CannerGrow vstupná stránka / webová stránka / zúženie predaja v 32 jazykoch - marketingový materiál na podporu budovania medzinárodného tímu - Vstupná stránka slúži na marketingové účely: Je presne prispôsobená cieľovej skupine.


CannerGrow -slovenský, Slovak - Slovakia, Slovensko, Slovakia
Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
slovensky - cannabis participation
slovensky - cannabis business
slovensky - Unlocking the potential of your Crypto
Unlocking the potential of your Crypto

Cannerald, We grow for you (CannerGrow, CannerRec and CannerMed) :Pomocou vstupných stránok môžu vlastníci webových stránok ľahko generovať potenciálnych zákazníkov. Naša personalizovaná webová stránka je navrhnutá jasne a účelne. - Obsah s pridanou hodnotou - to bol cieľ pri navrhovaní našej vstupnej stránky. Všetky funkcie a činnosti sú vysvetlené na osobnej webovej stránke krok za krokom pomocou snímok obrazovky. : CannerGrow vstupná stránka / webová stránka / zúženie predaja v 32 jazykoch - marketingový materiál na podporu budovania medzinárodného tímu !


slovenský, Slovak - Slovakia, Slovensko, Slovakia
/ Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Italian, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Jednoduchá generácia a podpora predaja pre Cannerald / CannerGrow. Prispôsobená webová stránka, vstupná stránka / predajná cesta v 32 jazykoch s krok za krokom.